تجربه‎ای نو از گیمینگ با کیبردهای مکانیکی سری G.SKILL RIPJAWS KM570 RGB

نوشته شده توسط:دی جی مهرزاد استار میکس | ۳ دیدگاه

G.SKILL، از سازندگان برتر ماژول های حافظه و لوازم جانبی گیمینگ، با معرفی کیبرد مکانیکی مخصوص گیمینگ RIPJAWS KM570 RGB، طیف کیبردهای مکانیکی خود را گسترش داد. در ساخت این کیبرد از سویچ های Cherry MX با برخورداری از نور زمینه RGB استفاده شده است، این سویچ ها ضمن ارائه تجربه ای دوست داشتنی، تا 50 میلیون بار فشرده شدن دوام می آورند.

 

کیبردهای سری KM570 RGB  در چندین مدل مختلف مجهز به هریک از گونه های رایج سویچ های Cherry MX، متشکل از linear Red ،clicky Blue, و tactile Brown عرضه می شوند. کلیه سویچ های Cherry MX بکار رفته در این کیبرد طوری تنظیم شده اند تا برای فشردن هریک از آنها به طور دقیق تنها به 2 میلی متر پایین رفتن نیاز باشد. به لطف سیستم کنترلی تعبیه شده، گیمرها و تایپیست ها قادر به اعمال انواع شخصی سازی مختلف خواهند بود.

این کیبرد بر پایه همان طراحی موفق کیبردهای رده بالای سری KM780  است. کیبرد مکانیکی KM570 MX برای گیمرهایی که دقت و سرعت پایین را تحمل نمی کنند و همچنین تایپست های حرفه ای طراحی شده است. مزیت این کیبرد برای تایپست ها، امکان اعمال طیف وسیعی از شخصی سازی مختلف است. جهت استفاده از این کیبرد به نصب هیچ گونه درایور و یا برنامه اضافی نیاز نیست و از آنجایی که کلیه تنظیمات و شخصی سازی ها در حافظه داخلی مستقل ذخیره می شوند، به آسانی می توان را به یک کامپیوتر جدید متصل کرد.

این کیبرد دارای قابلیت های متعددی از جمله نورپردازی قابل شخصی با 7 تنظیم از پیش تعریف شده با امکان کنترل شدت روشنایی و سرعت جلوه ها، شخصی سازی نورپردازی به ازای هر کلید، کلید کنترل رسانه (پخش ویدئو و موزیک)، دکمه های مجزا برای کنترل شدت بلندی صدا و کلید میان بر جهت ضبط آنی ماکرو است. کلیه تنظیمات به صورت آنی در حافظه داخلی کیبرد ثبت می شوند.

کیبردهای مکانیکی سری G.SKILL RIPJAWS KM570 RGB از ژانویه 2017 عرضه می شوند.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.

ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!