ویژگی جدید اینستاگرام برای ذخیره عکس‌های ویرایش شده قبل از انتشار

نوشته شده توسط:دی جی مهرزاد استار میکس | ۲ دیدگاه

اینستاگرام اخیرا در حال آزمایش قابلیت جدیدی است که به کاربران امکان می‌دهد قبل از انتشار عکس‌ها، نسخه ویرایش شده آنها را در قسمت Draft ذخیره کنند.

به عنوان مثال اگر در حال انتشار عکسی باشید اما پس از ویرایش به هر دلیل از انتشار آن صرف نظر کنید می‌توانید نسخه ویرایش شده آن را ذخیره کنید تا در زمان دیگری منتشر کنید. برای این منظور پس از انجام ویرایش اگر دکمه Back را بزنید گزینه Save Draft نمایان می‌شود. پیش از این در صورتی که پس از ویرایش گزینه Back را انتخاب می‌کردید ویرایش عکس از بین می‌رفت و دوباره به گالری عکس‌ها هدایت می‌شدید.

 

این قابلیت هنوز برای همه کاربران فعال نشده است. اینستاگرام اعلام کرده که در طول ماه جاری این ویژگی را به تدریج برای تمام کاربران فعال می‌کند. عکس‌هایی که ویرایشی روی آنها صورت گرفته و هنوز منتشر نشده‌اند در بالای عکس‌های گالری نمایش داده می‌شوند. در صورتی که بخواهید عکسی را از این قسمت حذف کنید می‌توانید این کار را با رفتن به قسمت See All انجام دهید.

 

در صورتی که قابلیت Draft در اینستاگرام برای شما فعال شده و تجربه استفاده از آن را داشته‌اید، نظر خود را در مورد آن با ما درمیان بگذارید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.

ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!