چگونه سرعت کامپیوتر مان را افزایش دهیم؟

نوشته شده توسط:دی جی مهرزاد استار میکس | ۴ دیدگاه

گاهی اوقات پایین بودن سرعت کامپیوتر شخصی کاربر رو کلافه کرده و کاربر رو مجبور به نصب دوباره ویندوز می کنه . شایان ذکر است نصب زیاد سیستم عامل در کامپیوتر مشکلاتی رو همراه خواهد داشت ، مشکلاتی مثل بدسکتور روی هارد ! در ادامه روش هایی رو برای افزایش سرعت ویندوز به جای تعویض سیستم عامل برای شما عزیزان معرفی خواهیم کرد. امیدوارم مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد.

استفاده از نرم افزار های بهینه سازی ویندوز

نرم افزار های بسیاری برای بهینه سازی سیستم عامل ویندوز در دنیای اینترنت موجود می باشد ، که با اجرای آنها برخی از مشکلات رجیستری موجود در کامپوتر مرتفع می گردد ، یکی از این نرم افزار ها Tune Up Utilities می باشد ، این نرم افزار مفید و کاربردی شامل بازار های System Optimization Configuration ،Cleanup و maintenance می باشد. که با این ابزار مشکلات موجود در سیستم شما را حل کرده و باعث افزایش محسوس سرعت کامپیوتر شما می گردد. در ادامه برخی از ویژگی های این نرم افزار رو برای شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

ویژگی های   :  رفع خطای مختلف و رایج در ویندوز ، پیکربندی و بهینه سازی مرورگر ها و پاک کردن اطلاعات اضافی آنها ، تغییر استایل ها و صفحات بوت و خوش آمد گویی در سیستم عامل ویندوز ، اسکن اتوماتیک سیستم  و رفع مشکلات آن جهت جلوگیری از کاهش سرعت کامپیوتر ، امکان حذف مطمئن و همیشگی اطلاعات حساس شما از هارد (این مورد زمانی مفید است که شما می خواهید هاردتان را به کسی دیگری دهید این بخش نرم افزار فایل های شخصی شما را از بن و ریشه پاک میکند)، حذف کلیه فایل های زائد و غیر ضروری از هارد ، یکپارچه ساز قدرتمند هارد انجام عمل دیفرگمنت ، پاک ‌سازی گسترده رجیستری ، بازیابی اطلاعاتی که تصادفی توسط کاربر حذف شده اند ، دارای ویژگی تقویت کننده سرعت اتصال شما به اینترنت (افزایش سرعت اینترنت)، خالی کردن حافظه رم جهت افزایش سرعت و عملکرد ، دارای برنامه Uninstall Manager برای حذف کامل نرم افرا ها ، جهت حذف برنامه های نصب شده در ویندوز و مدیریت نرم افزار ها ،  مدیریت کامل بر پردازشگر سیستم و برنامه های در حال اجرا ، بررسی و رفع ایرادات درایو های هارد ، جستجوی مسیر برنامه هائی که حافظه ی بی جا و قابل توجهی از پردازنده سیستم شما را اشغال کرده است.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.

ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!