ویندوز ۱۰ برای موبایل تنها از دستگاه های ۸ گیگابایتی و بیش تر پشتیبانی می کند

نوشته شده توسط:دی جی مهرزاد استار میکس | ۱ دیدگاه

اگر شما دارای یکی از دستگاه های لومیا هستید که واجد شرایط دریافت آپدیت ویندوز ۱۰ می باشد که پس از انتشار رسمی آن را دریافت خواهید کرد. ماه گذشته مایکروسافت لیست دستگاه هایی که در ابتدا به ویندوز ۱۰ آپدیت می شوند را منتشر کرد که حال یک چیز مشترک بین آن ها وجود دارد تمامی دستگاه های دارای حافظه ذخیره سازی ۸ گیگابایتی یا بیش تر هستند.

در واقع با توجه به گزارش های اخیر گوشی های هوشمند قدیمی لومیا که دارای حافظه کمتر از ۸ گیگابایت هستند نمی توانند این آپدیت را نیز دریافت کنند. این خبر از سوی Windowsunited.de منتشر شده و از دستگاه های قدیمی مایکروسافت نیز حمایت دارد و البته گشت و گذار در وب سایتویندوز ۱۰ موبایل این خبر را نیز تایید می کند.

حال با توجه به گزارش این وب سایت این آپدیت به ۸ گیگابایت فضا خالی نیاز دارد که این بدان معنی است حتی اگر دستگاه شما از اسلات کارت میکرو اس دی پشتیبانی کند بازهم به آپدیت فرقی نخواهد کرد و ۸ گیگابایت از فضا ذخیره سازی نیز نیاز خواهد داشتالبته هنوز مشخص نیست که مایکروسافت تا چه حد دستگاه های خود را محدود می سازد اما در زمان انتشار رسمی ویندوز ۱۰ برای گوشی های هوشمند ناگفته ها درباره آن هم منتشر می شود.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.

ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!